Částečný přehled chemických pomocníků při opravách a renovacích , ale i při samotné výrobě.

 

 

U chemických produktů je velmi důležitá správná a přesná aplikace dle návodů, určitě se vyplatí si vyjímečně před aplikací přečíst návod na obalu ,či přiloženém letáku.

 

U průmyslových sériových aplikacích možno konzultace s výrobcem a nastavení chemických vlastností přesně pro Vaši výrobní operaci. 

Beta Chemicals

Dotažení šroubu není vždy dostačující k zajištění bezpečného utažení. Čištění, mazání a těsnění jsou rovněž nutné.

Tato řada zahrnuje anaerobní tmely, kyanoakrylátová lepidla a aerosolové plechovky pro údržbu, čištění a mazání mechanických částí.

Anaerobní produkty
Anaerobní produkty umožňují úplné vyplnění malých povrchových nepravidelností v kovu, takže mechanické napětí může být rozloženo po celé spojovací ploše. Ztvrdnou v naprosté nepřítomnosti kyslíku a zcela utěsňují spáry nebo závity od vody, plynu, oleje, paliva a průmyslových tekutin.
Jsou k dispozici ve třech různých silách - vysoká (H), střední (M) a nízká (L) - a v různých baleních, aby uspokojily různé potřeby.

Vteřinové lepidlo
Lepidlo na bázi ethylkyanoakrylátu pro strukturální spáry v řadě materiálů.
Aerosolové rozprašovače
Široká škála produktů v rozprašovačích, pro použití k odblokování, mazání, čištění a galvanizaci. Rozprašovače jsou vyrobeny z oceli a jsou 100% recyklovatelné.