Brzdový čistič
Je univerzální čistící prostředek pro automobily. Na rozdíl od bězných rozpouštedel se brzdový čistič odpařuje beze zbytku. Odmašťuje a čistí snadno a rychle kovy, sklo, keramiku a mnoho druhů umělých hmot.Odstraňuje olejové a mastné nečistoty:
  
 
 
 
 
brzd (bubnové a kotoučové brzdy, obložení, brzdové destičky, válečky, pružiny a pouzdra); spojek (obložení a součásti spojek); motorových součástí (karburátory, benzinová a olejová čerpadla, převodovky atd.)
 
 
 
 
Čistící sprej
Je ideálním čistícím prostředkem v průmyslu při opravách a montáži. Odmašťuje a čistí všechny kovy, sklo, keramiku a témeř všechny umělé hmoty. Některé termoplasty jako PVC, plexisklo a jednoduše lakované vrstvy se po aplikaci čističe rozpouštějí. Čistící sprej nezanechá žádné vedlejší produkty, jako např. ředidla a odstraňuje zatvrdnutá maziva. Oblasti použití:
 
  
 
 
 
 
 
 
čištení brzd a brzdových zařízení; odmaštění spojek a spojkových zařízení; odstranění nečistot z částí motorů (karburátor, benzínové a olejové čerpadlo, pohony apod.); před použitím jiných výrobků na odmaštění a očistění povrchu