Nabízíme pístové kompresory (pojízdné a stacionární), šroubové kompresory do 90 KW, zařízení na úpravu stl. vzduchu (kondenzační a adsorpční sušičky), zařízení na svod a úpravu kondenzátu, rozvody stlačeného vzduchu v plastech a hliníku, širokou škálu pneumatického nářadí a příslušenství.

 

 Logo SCHNEIDER BOHEMIA

Rychlospojky a šroubení         Spojky pro automatizaci        Armatury      Hadice             Rozvody vzduchu

Stavební spojky       Geka spojky      Průmyslové spojky       Plastikářské rychlospojky

Úprava vzduchu    Kompresory    Měřící technika

KNIPEX kleště

KNIPEX - německý výrobce profi kleští a izolovaného nářadí pro elektrikáře pro práci pod napětím do 1000V představuje nový katalog, platný pro období 2011 a 2012.

WIHA šroubováky,imbusy,paličky,kleště

 

Nástroje Premium pro profesionály


Wiha se sídlem v Schonachu ve Schwarzwaldu patří ke špičkovým výrobcům ručního nářadí pro profesionální použití v průmyslu a řemeslné výrobě na světě Více než 70 let je Wiha synonymem inovativního nářadí špičkové kvality, konkrétně šroubováků, momentových nástrojů, zástrčných klíčů, nástavců, paliček, kleští, měřicích nástrojů a kloubových hadic. Četná vyznamenání jsou důkazem našeho prvenství ve funkčnosti a designu. Dnes vyrábí a prodává 650 pracovníků firmy více než 3 500 položek prvotřídního nářadí.

Inovace, kvalita a spolehlivost jsou nejvýznačnějšími hodnotami našeho rodinného podniku. Tyto zásady jsou dnes víc než kdy jindy základnou našeho úspěchu, právě jako středně velkého mezinárodně činného podniku s těžištěm výroby v Německu. Stavíme na důsledné strategické koncepci, na trvalé inovaci ve všech oblastech s důrazem na technologický náskok a v neposlední řádě na našich vysoce kvalifikovaných pracovnících.

Wiha Product Catalogue 2010-2012

 

 

ŘEZNÉ NÁSTROJE
PRODUKTOVÉ SKUPINY 010-154

Vrtání, frézování, soustružení, vystružování, drážkování, řezání závitů, obrábění kovů atd.

Tato sekce obsahuje všechny obráběcí nástroje; nástrojové držáky, sklíčidla a upínací pouzdra, vrtačky, vykružovací pily a vyměnné břitové destičky. V sekci najdete rozměrové specifikace, doporučené řezné rychlosti a posuvy, břitové destičky dle jejich specifikací………… pokud si nejste jistý jednoduše nás kontaktujte přímo a my vám rádi pomůžeme!

 

BRUSIVA A ELEKTRICKÉ NÁŘADÍ
PRODUKTOVÉ SKUPINY 200-295

Vrtání, odhrotování, broušení, řezání, dokončovací práce a leštění atd.

Brusivo, frézy z tvrdokovu, frézy profilové, brusná pasty, jádrové vrtáky, pneumatické a elektrické nářadí. V této sekci nabízíme co nejširší škálu produktů, lze si vybrat z produktů značky York ™, Kobe a Kennedy ®.

 

MĚŘIDLA
PRODUKTOVÉ SKUPINY300-372

Mechanické, testovaní & elektronické měření, optické přístroje a inspekční zařízení, upínací bloky a V-bloky atd.

Uvnitř najdete všechny kontrolní, optická a měřicí zařízení sloužící k zajištění kvality a výrobní tolerance, které musí být dodržovány v průběhu výrobních procesů.

 

DÍLENSKÉ VYBAVENÍ
PRODUKTOVÉ SKUPINY400-495

Trny, svorky, svěráky, sklíčidla, pořadače, redukční vložky, hroty, pracovní stoly apod.

Jsme schopni nabídnout širokou škálu úložných podavačů (krabiček) Matlock ™ a pracovní stoly SENATOR™. Pokud potřebujete při obrábění nebo svařování upnout obrobek, máme všechny přípravky, komponenty, rychloupínky, sklíčidla / trny a chladící hadice……………

 

RUČNÍ NÁŘADÍ
PRODUKTOVÉ SKUPINY501-603

Automobilové nářadí a nástroje, klíče, imbusy, kleště, nástrčné, zástrčné a kované hlavice, dláta, páčidla, kladiva, nože, maznice a příslušenství, pojízdné skříně, nástavby, boxy, nýtovačky a nýty, stavební nářadí, zahradní nářadí, tesařské nářadí, pájky a multimetry, svinovací metry, pásma, nejiskřivé a izolované nářadí apod.

Sortiment od kladiva po šroubováky, hlavice, kleště a mnoho nástrojů pro automechaniky, instalatéry, elektrikáře, truhláře, zahradkáře …………………………………………………………………….. Seznam je prakticky nekonečný! Prosím, podívejte se sami.

 

SPOJOVACÍ MATERIÁL
PRODUKTOVÉ SKUPINY600-671

Šrouby, vruty, sady spojovacích materiálů, sady na opravu závitů, zavitové tyče, ložiskové kuličky, kolíky, hmoždinky, čepy, vytahovače hmoždinek atd.

Potřebujete něco připevnit / spojit? Nabízíme Vám šrouby, vruty …….a mnoho jiného spojovacího materiálu. K dodání po kusech nebo v sadách.

 

MAZIVA & PRŮMYSLOVÁ CHEMIE
PRODUKTOVÉ SKUPINY 708-780

Odmašťovače, , rozpouštědla, chladící kapaliny, podlahové nátěry, značkovače, maziva pro potravinářský průmysl, vazelíny, skladovací systémy, absorpční materiály, mycí a čistící prostředky atd.

Čistící prostředky na povrchy i na pokožku, kondicionéry, lepidla, maziva, barvy a řezné kapaliny to všechno najdete v této sekci.

 

KANCELÁŘSKÉ POTŘEBY
PRODUKTOVÉ SKUPINY 804-849

Kancelářské potřeby, podavače, desky kancelářské židle, krabice archivovací, složky, sešívačky, hodiny, ventilátory, trezory, balící technika apod.

Kancelářské vybavení a balící techniku najdete v této sekci.

 

SVAŘOVÁNÍ
PRODUKTOVÉ SKUPINY 880-891

Svařečky TIG, MIG / MAG, ARC, MMA, svařování plynem, svářečské helmy, elektrody, dráty, příslušenství a náhradní díly, atd.

Svářečky, svařování obloukem a plamenem, příslušenství + náhradní díly najdete v této sekci.

 

ÚDRŽBA & OCHRANNÉ PRACOVNÍ POMŮCKY
PRODUKTOVÉ SKUPINY904-996

Brýle, helmy, rukavice, chrániče sluchu, boty, pracovní oblečení, lékárničky, zdvihací zařízení, pásky, reflexní oblečení, baterie, visací zámky a petlice, kolečka pojezdová, spony hadicové, lana, svítílny, utěrky papírové atd.

Ochranné pracovní a hygienické prostředky, zámky, petlice, pásky, kolečka, hadicové spony a mnohem mnohem víc!

logo_gedore.jpg, 10kBGEDORE, to je profesionální ruční nářadí, vyráběné z nejkvalitnějších materiálů s důkladností a precizností již více než 90 let. Klíče desítek typů, stahováky, hlavice, ráčny, kladiva, šroubováky, montážní vozíky a ponky, skříně na nářadí - to vše najdete v katalogu GEDORE.  Máte tak možnost seznámit se na těchto stránkách s kompletním základním sortimentem výrobků firmy GEDORE, zakázková výroba je možná. S případnými dotazy nás prosím neváhejte kontaktovat.


logo_carolus.jpg, 10kBCAROLUS, to je speciální řada v sortimentu GEDORE group. Cenově atraktivní kvalitní nářadí s dodržením vysokých standardů kvality GEDORE group. Nosným programem značky jsou ráčny a hlavice, dodávané jak jednotlivě, tak v mnoha sadách. Perfektní jsou ráčny s výkyvnou hlavou, jejíž požadovanou polohu lze zaaretovat. V sortimentu najdete také klíče ploché, očkoploché a očkovyhnuté, různé bity, šroubováky, momentové klíče pro nejčastěji používané rozsahy a montážní vozíky perfektní kvality za velmi dobré ceny.

 

ikona_carolus.jpg, 1,2kB
 

logo_klann.jpg, 10kBKLANN, to jsou tisíce speciálních výrobků a typů nářadí pro autoservisy. KLANN vyrábí a prodává stahováky, kleště, nástavce, nářadí pro demontáž a montáž spojek, jednoúčelové přípravky pro automechaniky, aretační sady, nářadí na servis brzdových systémů, nářadí na opravy motorů, nářadí pro opravu převodovek a podobný sortiment . KLANN - to jsou také stovky patentů nářadí pro autoservisy, které tak vyrábí pouze tato značka z GEDORE group.

image_klann.jpg, 59kB


 

speciální nářadí a přípravky pro autoservisy 

        dodatek             

stahováky

BGS technik nářadí v kvalitě hoby i profi, přípravky auto

 a dodatek katalogu 

 

výrobce nářadí pro ruční a strojní použití v různých odvětvích průmyslu, výrobce speciálního nářadí a přípravků pro automobilový průmysl

katalog

specialista na svařování a opravy plastů

výrobce speciálního nářadí a přípravků pro automobilový průmysl. Za zmínku stojí přípravky pro vytahování vstřiků, zalomených žhavičů, aretace rozvodů, montáž a demontáž silentbloků a ložisek aj.

katalog část