Nabízíme pístové kompresory (pojízdné a stacionární), šroubové kompresory do 90 KW, zařízení na úpravu stl. vzduchu (kondenzační a adsorpční sušičky), zařízení na svod a úpravu kondenzátu, rozvody stlačeného vzduchu v plastech a hliníku, širokou škálu pneumatického nářadí a příslušenství.

 

 Logo SCHNEIDER BOHEMIA

Rychlospojky a šroubení         Spojky pro automatizaci        Armatury      Hadice             Rozvody vzduchu

Stavební spojky       Geka spojky      Průmyslové spojky       Plastikářské rychlospojky

Úprava vzduchu    Kompresory    Měřící technika

KNIPEX kleště

KNIPEX - německý výrobce profi kleští a izolovaného nářadí pro elektrikáře pro práci pod napětím do 1000V představuje nový katalog, platný pro období 2011 a 2012.

WIHA šroubováky,imbusy,paličky,kleště

 

Nástroje Premium pro profesionály


Wiha se sídlem v Schonachu ve Schwarzwaldu patří ke špičkovým výrobcům ručního nářadí pro profesionální použití v průmyslu a řemeslné výrobě na světě Více než 70 let je Wiha synonymem inovativního nářadí špičkové kvality, konkrétně šroubováků, momentových nástrojů, zástrčných klíčů, nástavců, paliček, kleští, měřicích nástrojů a kloubových hadic. Četná vyznamenání jsou důkazem našeho prvenství ve funkčnosti a designu. Dnes vyrábí a prodává 650 pracovníků firmy více než 3 500 položek prvotřídního nářadí.

Inovace, kvalita a spolehlivost jsou nejvýznačnějšími hodnotami našeho rodinného podniku. Tyto zásady jsou dnes víc než kdy jindy základnou našeho úspěchu, právě jako středně velkého mezinárodně činného podniku s těžištěm výroby v Německu. Stavíme na důsledné strategické koncepci, na trvalé inovaci ve všech oblastech s důrazem na technologický náskok a v neposlední řádě na našich vysoce kvalifikovaných pracovnících.

Wiha Product Catalogue 2010-2012

 

logo_gedore.jpg, 10kBGEDORE, to je profesionální ruční nářadí, vyráběné z nejkvalitnějších materiálů s důkladností a precizností již více než 90 let. Klíče desítek typů, stahováky, hlavice, ráčny, kladiva, šroubováky, montážní vozíky a ponky, skříně na nářadí - to vše najdete v katalogu GEDORE.  Máte tak možnost seznámit se na těchto stránkách s kompletním základním sortimentem výrobků firmy GEDORE, zakázková výroba je možná. S případnými dotazy nás prosím neváhejte kontaktovat.


BGS technik nářadí v kvalitě hoby i profi, přípravky auto

 a dodatek katalogu 

 

výrobce nářadí pro ruční a strojní použití v různých odvětvích průmyslu, výrobce speciálního nářadí a přípravků pro automobilový průmysl

katalog

výrobce speciálního nářadí a přípravků pro automobilový průmysl. Za zmínku stojí přípravky pro vytahování vstřiků, zalomených žhavičů, aretace rozvodů, montáž a demontáž silentbloků a ložisek aj.

katalog část