http://www.beta-trevi.wbs.cz/eshop/originaly/66223.jpg     odkaz na e-shop  http://www.beta-trevi.wbs.cz/Autoklempirske-naradi.html?list=45

 

 

 

 

 

 

 

 

Pískování je nejoptimálnější odstranění koroze , starých nátěrů a nečistot z většiny materiálů které budou dále povrchově upravovány . Je mnoho technologií a tryskacích materiálů pro to nejlepší dosažení výsledku.

 
 
 

My používáme slinutý karbid a malý pískovací box pro drobné součástky , které se nevyplatí zavézt k velké pískovačce , nebo je nebezpečí poškození součástek velkým proudem tryskaného materiálu. Korund je ostřejší než běžný písek a nepotřebuje tak razantní a ve velkém množství dodávané množství. Samozřejmně jej používáme i mimo box se samostatnou pistolí se spodní nádobkou , nebo jako bezprašnou technologii - kde se abrazivo vrací zpět do zásobníku u pistole a nedochází k znečištění a poškození okolí místa pískování. využívá se to pro místní pískování třeba přímo na poškozeném místě karosérie , kde se vypískuje jen požadované místo pomocí gumových nástavců. Tato technologie neni vhodná pro velké plochy ,ale pro přesně ohraničená místa ať rovná či v hranách a rozích nebo na oblých plochách.

  
 
 
 

Po opískování je vhodné ihned provézt povrchovou  úpravu buď v práškové lakovně , zinkovně nebo pokud jde o plechy atd. stříkáme je černým zinkem , který je jako základní barva a je vhodný i pro bodové sváření i sváření s Co neb barva je vodivá a špatně hořlavá - vyviunutá speciálně pro sváření.

 

Vše co používáme taktéž prodáváme a je možno si to u nás objednat či přímo zakoupit.

   
 

Pískovací box je nejoptimálnější volbou existují v mnoha velikostech až po velikost střkacího boxu na vagony.